BLOG

30.03.2020Przyjęcia PILNE w klinice Periodent

Szanowni Pacjenci, sytuacja epidemiologiczna nie nastraja optymistycznie mimo to w odpowiedzi na państwa prośby uruchamiamy gabinet w trybie pilnym.
 
Zgodnie z wytycznymi postaraliśmy się sprostać wszelkim wymaganiom określonym w wytycznych Ministerstwa Zdrowia, zmieniliśmy procedury postępowania aby przyjąć Państwa w sposób bezpieczny zarówno dla Was jak i dla nas.
 
Niestety nie jest to łatwe , ponieważ środki do ochrony indywidualnej jak i preparaty dezynfekcyjne są bardzo trudno dostępne a ceny ich dochodzą do absurdów . Z tego powodu jestesmy zmuszeni do obciązania Państwa dodatkowa opłatą , o której informowała będzie recepcjonistka w momencie zapisow telefonicznych. Kwota ta będzie ulegała zmianie , mamy nadzieje, na coraz nizszą, az zupełnie zniknie .
Dziś będą przyjęci pierwsi pacjenci w tzw. trybie pilnym co odpowiada pogotowiu dentystycznemu czyli diagnostyka i leczenie takich przypadków jak zmiany nowotworowe, potencjalnie nowotworowe, bólowe przypadki periodontologiczne , zapalenia miazgi, nacięcie ropnia okołowierzchołkowego lub przyzębnego, ekstrakcja zęba z bólem lub będącego przyczyną ropnia, zaopatrzenie pacjentów pourazowych. Wszelkie wizyty trybu przyspieszonego i planowe nie będą odbywać się.
Zapewniamy ,że po okresie pandemii lub gdy obostrzenia co do warunków przyjęć pacjentów
zmniejszą się, ruszymy pełna parą i szybko postaramy sie wszystkim Państwu pomóc i kontynuować będziemy rozpoczęte wcześniej terapie . Teraz jednak prosimy o udzieleniu pierszeństwa pacjentom naprawdę potrzebującym i cierpiącym .
Pacjentów, którzy mają rozpoczęte leczenie, niewielka awarię lub reklamacje , prosimy o wyrozumiałosć. Obiecujemy, że tego typu sprawy będziemy rozpatrywać priorytetowo ale po rozszerzeniu przez MZ dozwolonych przyjęć o tryb przyspieszony we wskazaniach i zaleceniach. W tej chwili najwazniejsze jest aby wirusa nie rozprzestrzeniać i temu maja te obostrzenia służyć .
Wkrótce tez uruchomimy tele i video konsultacje dla naszych pacjentów abyśmy mogli Państwu pomóc w sytuacjach gdy nie wiecie co robić . Będzie można umówic sie na wirtualna wizytę ze swoim lekarzem juz wkrótce . Proszę zgłaszać swoja potrzebę poprzez e-mail, messenger lub pod numerami telefonicznymi kliniki .
Pacjenci , którzy potrzebują pilnej wizyty z powodu silnego bólu lub urazu proszeni są o kontakt pod nr telefonu 509876875 lub 506077047 ew. na adres e-mail lub poprzez messenger . Recepcjonistka umówi wizytę na określony dzień i godzinę .
Proszę zgłosić sie na wizytę punktualnie lub jedynie 5 min wczesniej. W klinice przebywa tylko jeden pacjent . Nie ma mozliwosci oczekiwania na poczekalni . W tym okresie niestety nie mozna przychodzic z osoba towarzyszaca na wizytę , dziecku moze towarzyszyc tylko jeden opiekun.
W klinice jest zorganizowana śluza dla pacjenta , gdzie pacjent zostanie ubrany w stroj do ochrony indywidualnej, wypelni kwestionariusz epidemiologiczny i zostanie mu zmierzona temperatura .
 
UPRZEJMIE PROSIMY PACJENTOW, KTORZY MAJA NAWET NIEWIELKA INFEKCJĘ O PRZEŁOŻENIE LUB ODWOŁANIE WIZYTY .TAKZE PACJENCI KTORZY OBECNIE PRZEBYWAJA NA KWARANTANNIE NIE BĘDA PRZYJMOWANI.

Prosimy o wyrozumiałość i wspieranie się w tym trudnym czasie.