KREDYTOWANIE LECZENIA Raty

Finansowanie leczenia stomatologicznego w systemie ratalnym

W systemie ratalnym można sfinansować leczenie implantologiczne, protetyczne, ortodontyczne, jak również inne rodzaje leczenia. O swoich planach i potrzebach porozmawiaj z naszym personelem.

Leczenie stomatologiczne możesz sfinansować w systemie ratalnym. Bardzo dogodne warunki programu sprawiają, że jest on doskonałym rozwiązaniem dla Pacjentów, którzy chcą podjąć leczenie bez obciążania budżetu domowego. Aby skorzystać z systemu płatności ratalnej wystarczy zgłosić taką gotowość recepcjonistce. Jeszcze tego samego dnia oddzwoni do Państwa konsultant. Można też połączyć się z konsultantem samodzielnie (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00, tel. 801 000 265,  22 266 83 70) lub wypełnić prosty formularz internetowy.

  • Finansowanie do 50 000 zł.
  • Brak wstępnych opłat i najniższe oprocentowanie.
  • Długi okres spłaty: do 5 lat (od 6 do 60 rat równych).
  • Standardowa weryfikacja pacjenta (15 min) i możliwość podpisania umowy nawet w dniu zgłoszenia.

 Jak uzyskać finansowanie ?

 1. Pacjent ustala z lekarzem plan leczenia i jego koszty.

 2. Zgłoszenie gotowości do skorzystania z systemu ratalnego.

 3. Konsultant kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie, weryfikuje jego zdolność kredytową i przedstawia indywidualną ofertę ratalną.

 4. Pacjent, który zaakceptował ofertę otrzymuje od kuriera umowę do podpisania.

 5. Po podpisaniu umowy na konto gabinetu przekazywane są środki finansowe, a Pacjent może rozpocząć leczenie.

 6. Spłata w ratach następuje wg harmonogramu dołączonego do umowy z Pacjentem.

Wniosek online

Możliwe jest złożenie wniosku za pośrednictwem internetu, w trzech prostych krokach bez pośrednictwa weryfikatora 24/dobę.

Pacjent może bezpiecznie i komfortowo złożyć wniosek przez Internet, bez wychodzenia z domu, w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Dzięki tej aplikacji Pacjent, który zna już wstępny termin i koszt zabiegu, może w prosty sposób złożyć wniosek podając standardowe informacje niezbędne do weryfikacji. Decyzję otrzyma nawet w ciągu 5 minut.

W sytuacjach nietypowych – do Pacjenta oddzwoni Konsultant.

[WYPEŁNIJ WNIOSEK ONLINE]