O NAS Periodent - Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy

Witamy na stronie internetowej Periodent - Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy, Centrum Implantologii, Centrum Stomatologii Estetycznej.

To miejsce powstało z miłości do nauki, jaką jest stomatologia

Szukasz dentysty w Warszawie na Bielanach? Periodent to nowoczesne centrum stomatologiczne w Warszawie świadczące usługi na wysokim, światowym poziomie. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów pracuje przy pomocy najnowszych osiągnięć techniki i stomatologii. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do leczenia, profilaktyki i diagnostyki chorób jamy ustnej. W swojej pracy wykorzystujemy m.in. zaawansowane urządzenia optyczne, lasery oraz cyfrowe aparaty do niskodawkowej radiologii. Te precyzyjne urządzenia najnowszej generacji pozwalają na bezproblemowe wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Naszym Pacjentom zapewniamy najwyższą jakość usług medycznych. Brzmi tajemniczo? Wyróżnia nas to, że dążenie do doskonałości w pracy stomatologa traktujemy nie jako abstrakcję, ale jako pewnik. Ciężkie przypadki zaś to dla nas nie trud, lecz wyzwanie. Stomatologia nie jest jedynie naszą pracą, ale przede wszystkim pasją. Doświadczenie ludzi z gabinetem dentystycznym nie musi rodzić strachu i paniki, ale może być świadectwem na to, że nie taki stomatolog straszny, jak go malują. Efektem takiego podejścia jest wyjątkowa atmosfera tego miejsca i satysfakcja ze strony naszych Pacjentów.

Centrum Leczenia Paradontozy Periodent Warszawa

W naszym centrum pracuje wielu cieszących się doskonałą opinią lekarzy dentystów, służących swoją wiedzą i profesjonalnym podejściem do pracy. Wśród naszych Pacjentów są nie tylko tacy z chorobami próchnicy, nadwrażliwością czy bólem zębów. Spora jest też grupa ludzi lecząca paradontozę i inne choroby przyzębia, w których leczeniu się specjalizujemy. Jako nieliczni w Polsce wykonujemy badania cyfrową sondą periodontologiczną PA-ON – wyjątkowym narzędziem pomocnym w profilaktyce, diagnostyce oraz terapii chorób przyzębia.

Stomatologia Warszawa - Bielany

Proponujemy także szeroką gamę zabiegów implantologicznych osobom, których marzeniem jest idealny uśmiech. Dzięki leczeniu implantologicznemu możemy odbudować trzy typy ubytków: pojedyncze braki w uzębieniu, braki wielozębowe i bezzębie. W zależności od potrzeby, korony/protezy mocuje się na jednym implancie lub kilku. W naszej klinice stosujemy kilka technik implantologicznych, by uzyskać jak najlepszy efekt końcowy. Leczenie implantologiczne jest podparte najnowszymi technologiami - stosujemy komputerowe systemy do nawigacji implantologicznej, których zaletą jest możliwość zaplanowania zabiegu wszczepienia implantu w najdrobniejszym szczególe. Wykonujemy najwyższej jakości i estetyki pełnoceramiczne prace protetyczne tj. korony, mosty, inlay-e, licówki – wszystko dzięki systemowi komputerowemu CEREC.

Czasami próchnica jest źródłem bólu i stanu zapalnego wewnątrz zęba, wtedy Pacjenci wymagają leczenia endodontycznego, czyli kanałowego. Polega ono na usunięciu zmienionej zapalnie tkanki i odbudowie zęba materiałem kompozytowym lub koroną protetyczną.

Dentysta Warszawa

Niezależnie jednak od tego, jakie dolegliwości was trapią, przychodząc od naszego centrum macie pewność, że uzyskacie najlepszą w Warszawie opiekę stomatologiczną. Dentyści Periodent pomogli już wielu Pacjentom, a próchnica, paradontoza czy choroby przyzębia to problemy, na które proponujemy sprawdzone i skuteczne rozwiązania. Największą nagrodą za naszą pracę jest wasze zadowolenie i piękny uśmiech.

Nasi stomatolodzy cieszą się uznaniem nie tylko dzięki wiedzy, doświadczeniu i efektom swojej pracy, ale także poprzez odpowiednie, indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Strach przed dentystą nasi specjaliści przekształcają w poczucie bezpieczeństwa i świadomość profesjonalnej opieki. Dodatkowo, mimo że posiadamy tak szeroki zakres usług i najnowocześniejsze możliwości leczenia, staramy się utrzymać optymalne ceny bez obniżania jakości.

Zapraszamy do wizyty w naszym centrum stomatologicznym na warszawskich Bielanach! 

Periodent - Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy w Warszawie jest inicjatorem akcji informacyjnej - Stop Paradontozie, w ramach której organizowane były bezpłatne konsultacje stomatologiczne i diagnostyka. Z bezpłatnych konsultacji skorzystało kilkaset osób. Niestety, u wielu z nich trzeba było rozpocząć zdecydowane leczenie paradontozy. Najważniejsza jest profilaktyka, która zapobiegnie poważniejszym konsekwencjom i pozwoli uniknąć wysokich kosztów leczenia. Więcej o paradontozie znajdziecie na naszej stronie, jak również na dedykowanej podstronie paradontoza.periodent.com.pl. 

Jak do nas dotrzeć?

Klinika mieści się na rogu ulic Nocznickiego i Kaliszówki w Warszawie, wejście od ul. Nocznickiego. Warszawa - Bielany

tel. 506 077 047

tel. 509 876 875

tel. 22 300 49 70

mail: zapisy@periodent.com.pl