BLOG

  • 8 grudnia 2023 Implanty zębowe - rodzaje i leczenieCzy zastanawialiście się kiedykolwiek, jakie są rodzaje i jak przebiega leczenie implantologiczne? Ten artykuł rozwieje wszelkie wątpliwości związane z implantologią w stomatologii.
  • 19 października 2023 Kiedy pomocny jest protetyk stomatologiczny? Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, kim jest protetyk stomatologiczny i jakie zadania wykonuje? Ten artykuł rozwieje wszelkie wątpliwości związane z tą fascynującą dziedziną stomatologii.
  • 28 września 2023 Ortodoncja – jak zadbać o zdrowy uśmiech?Czy zastanawiałeś się nad założeniem aparatu na zęby? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat leczenia ortodontycznego.
  • 18 sierpnia 2023 Zapalenie dziąseł - przyczyny i leczenieCzy zaobserwowałeś u siebie spuchnięte dziąsła lub ból? Może być to oznaka zapalenia dziąseł! Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat przyczyn powstawania bólu oraz leczenia.
  • 7 sierpnia 2023 14 i 15 sierpnia klinika jest nieczynnaInformujemy, że w dniach 14-15 sierpnia klinika jest nieczynna. Zachęcamy do umawiania wizyt w innych terminach otwarcia gabinetu.
  • 27 lipca 2023 Wady zgryzu – jak skutecznie je wyleczyć?Czy wiesz, że uśmiech to jedna z pierwszych rzeczy, na które zwracamy uwagę u innych ludzi? Uśmiech może być naszą wizytówką, ale także źródłem kompleksów i niezadowolenia. Wiele osób cierpi na wady zgryzu, które zaburzają harmonię ich twarzy i utrudniają codzienne funkcjonowanie. W tym artykule przedstawimy Ci najważniejsze informacje na temat wad zgryzu: ich przyczyn, rodzajów, skutków i sposobów leczenia. Zapraszamy do lektury!
  • 26 czerwca 2023 Periodontolog – kim jest i kiedy się do niego zgłosić?Kim jest periodontolog i kiedy do niego się zgłosić? Zapalenie dziąseł, krwawienie dziąseł, rozchwianie zębów...
  • 25 maja 2023 Licówki - szybki i sprawdzony sposób na piękny uśmiechCzy marzy Ci się uśmiech niczym z czerwonego dywanu? A czy słyszałeś o licówkach? To metoda stomatologii estetycznej, która pozwoli Ci cieszyć się pięknym uśmiechem. Na czym to polega i gdzie wykonać licówki w Warszawie? Sprawdź!
  • 22 maja 2023 Implanty zębów - czy warto?Czym są implanty zębów i dlaczego warto je wykonać? Gdzie wykonać implanty zębowe w Warszawie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o implantologii...
  • 16 grudnia 2022 Karty podarunkowe - Uśmiech w PrezencieKarty podarunkowe do dentysty. Wybielanie, higienizacja, albo konsultacja kwalifikacyjna do założenia aparatu? Jaki będzie Twój pomysł na prezent?