BLOG

17.11.2015Nagroda w plebiscycie GALA BEAUTY STARS

Periodent najlepszy w Polsce wg magazynu GALA

Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy Periodent laureatem głównej nagrody plebiscytu dwutygodnika Gala w kategorii najlepszy gabinet stomatologiczny w Polsce. Periodent okazał się bezkonkurencyjny w swojej kategorii - zdobył największą ilość głosów wśród internautów, a także został doceniony przez jury, które doceniło jego profesjonalizm i podejście do pacjenta.

Najlepsze gabinety uhonorowane

Nagrody magazynu Gala rozdane. W konkursie wzięły udział gabinety i salony urody z całej Polski, ale dwutygodnik Gala nagrodził te najlepsze. Statuetki GALA BEAUTY STARS powędrowały także w ręce dr Moniki Stachowicz, współwłaścicielki Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy Periodent z Warszawy, które okazało się jednym z trzech najlepszych gabinetów stomatologicznych w Polsce.

 - Bardzo cieszymy się z wyróżnienia, które przyznał nam magazyn Gala, gdyż świadczy o tym, że nasza pasja i starania stworzenia gabinetu stomatologicznego na światowym poziomie, nowoczesnego, wiarygodnego – zostały dostrzeżone. Statuetka GALA BEAUTY STARS to potwierdza. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pacjenci byli zadowoleni z leczenia w naszej klinice i chętnie do nas wracali. Głosy internautów pokazują, że zyskaliśmy zaufanie naszych pacjentów, a to dla nas bardzo cenna informacja, która jeszcze bardziej motywuje nas do pracy - mówi dr Monika Stachowicz, współwłaścicielka Centrum Leczenia i Profilaktyki Paradontozy Periodent.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w Regent Warsaw Hotel 7 listopada 2015r. Plebiscyt Gala Beauty Stars 2015 to pierwsza edycja konkursu, którego ideą jest uhonorowanie miejsc, które charakteryzuje najwyższa jakość świadczonych usług na rzecz pacjentów.

 - To miejsca prowadzone przez ludzi pracujących z pasją wraz ze swoimi zespołami, oddanych swoim pacjentom oraz klientom. To liderzy nieustający w doskonaleniu swojego warsztatu zawodowego i umiejętności, stale poszukujący innowacji – mówi o laureatach plebiscytu dwutygodnik Gala.

 W konkursie startowały gabinety i salony z całej Polski, zaś statuetkę GALA BEAUTY STARS można było wygrać w 4 różnych kategoriach: gabinet medycyny estetycznej, gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski oraz właśnie - gabinet stomatologiczny. W sumie statuetkę zdobyło 12 miejsc, które zdobyły uznanie jury i internautów.