BLOG

10.06.2020Bezpiecznie u dentysty - CZERWIEC

Szanowni Pacjenci, mamy dla Państwa kilka dobrych wiadomości :)

Pełny zakres leczenia stomatologicznego

W czerwcu klinika działa w pełnym zakresie i oferuje pełny zakres leczenia stomatologicznego.

Bezpiecznie u dentysty

Rygor sanitarny i podwyższone środki bezpieczeństwa nadal obowiązują. Cały czas stosowane są odpowiednie procedury  bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Inspektoratu Sanitarnego, Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. M.in. Obowiązuje również wcześniejsza rejestracja wizyt - telefoniczna, mailowa bądź online. Badanie temperatury na miejscu. Przychodzimy punktualnie na wyznaczoną godzinę. W gabinecie stosujemy się do poleceń personelu. O tych zasadach można przeczytać dokładniej tutaj: [KLIK] Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z zasadami ochrony danych osobowych [RODO] i Kartą Praw Pacjenta [KLIK]

Chcemy aby nasi Pacjenci nie tylko czuli się bezpiecznie, ale i byli bezpieczni, dlatego bezwzględnie ważne jest dla nas zachowanie wszelkich procedur higieniczno-sanitarnych. Bezpieczeństwo Pacjentów i Personelu jest dla nas najważniejsze. 

Opłata epidemiologiczna - zniesiona

W związku z tym, iż sytuacja na rynku produktów medycznych się stabilizuje - nie pobieramy opłaty dodatkowej tzw. opłaty epidemiologicznej, która była związana z gigantycznym wzrostem cen i brakiem dostępności wielu podstawowych środków ochrony osobistej, środków do dezynfekcji itp. 

Wszelkich informacji dodatkowych chętnie udzielimy telefonicznie bądź mailowo.